Цікаві Статті

Поверхня рослин і їх органів

Поверхня рослин і їх органів

Поверхня рослин і їх органів - важливий показник для характеристики спільнот і популяцій. Особливе значення має визначення діяльних поверхонь: у одноклітинних організмів і асиміляційної (листя і зелених стебел) і адсорбційної (діяльної частини коренів), за допомогою яких відбувається обмін речовин між рослинами і середовищем.

Читати Далі

Енциклопедичний-Словник З-Економіки-І-Закон - Зчеплення РИНОК - 2018

Зчеплення РИНОК

- Конкурентний ринок, на якому пропозиції та запити цін тимчасово однакові, тобто зчеплені. Економіка і право: словник-довідник. - М.: Вуз і школа. Л. П. Кураков, В. Л. Кураков, А. Л. Кураков. 2004.

Читати Далі
Енциклопедичний-Словник З-Економіки-І-Закон - РАХУНОК БЮДЖЕТНИЙ - 2018

РАХУНОК БЮДЖЕТНИЙ

- ( См. БЮДЖЕТНИЙ РАХУНОК) ... Економіка і право: словник-довідник. - М.: Вуз і школа. Л. П. Кураков, В. Л. Кураков, А. Л. Кураков. 2004.

Читати Далі
Енциклопедичний-Словник З-Економіки-І-Закон - РАХУНОК блокувати - 2018

РАХУНОК блокувати

- ( См. Замороженому РАХУНОК). Економіка і право: словник-довідник. - М.: Вуз і школа. Л. П. Кураков, В. Л. Кураков, А. Л. Кураков. 2004.

Читати Далі
Енциклопедичний-Словник З-Економіки-І-Закон - РАХУНОК - 2018

РАХУНОК

- 1) Товарний документ, що виписується продавцем на ім'я покупця і засвідчує поставку товару або надання послуг та їх вартість; 2) облікова позиція в бухгалтерському обліку, призначена для постійного обліку руху кожної однорідної групи належать даній юрид

Читати Далі
Енциклопедичний-Словник З-Економіки-І-Закон - РАХУНОК БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ - 2018

РАХУНОК БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

- Облікова позиція в бухгалтерському обліку, призначена для постійного обліку руху кожної однорідної групи належать даній юридичній особі коштів і джерел їх утворення, стану розрахунків з іншими особами. С. б. у. підрозділяються на активні і пасивні, а т.

Читати Далі
Енциклопедичний-Словник З-Економіки-І-Закон - РАХУНОК гостро - 2018

РАХУНОК гостро

- Рахунок, який ведеться банком за кордоном у місцевій валюті; банк, що друкує на цей рахунок кошти, буде посилатися на нього як на рахунок "ностро". Економіка і право: словник-довідник. - М.: Вуз і школа. Л. П. Кураков, В. Л. Кураков, А. Л. Кураков. 2004

Читати Далі
Енциклопедичний-Словник З-Економіки-І-Закон - РАХУНОК ВАЛЮТНИЙ - 2018

РАХУНОК ВАЛЮТНИЙ

- ( См. ВАЛЮТНИЙ РАХУНОК) ... Економіка і право: словник-довідник. - М.: Вуз і школа. Л. П. Кураков, В. Л. Кураков, А. Л. Кураков. 2004.

Читати Далі
Енциклопедичний-Словник З-Економіки-І-Закон - РАХУНОК РУХУ КАПІТАЛУ - 2018

РАХУНОК РУХУ КАПІТАЛУ

- Частина платіжного балансу, що характеризує приплив і відтік капіталу. Економіка і право: словник-довідник. - М.: Вуз і школа. Л. П. Кураков, В. Л. Кураков, А. Л. Кураков. 2004.

Читати Далі
Енциклопедичний-Словник З-Економіки-І-Закон - РАХУНОК ДЕПО - 2018

РАХУНОК ДЕПО

- Об'єднана загальною ознакою сукупність записів в регістрах депозитарію, призначена для обліку цінних паперів. Відкривається в НДЦ професійним учасникам ринку цінних паперів - членам секції фондового ринку ММВБ. Економіка і право: словник-довідник. - М.:

Читати Далі
Енциклопедичний-Словник З-Економіки-І-Закон - ВАЛЮТНИЙ ОПЦІОН - 2018

ВАЛЮТНИЙ ОПЦІОН

-1) (Англ. Currency option) - контракт на право купити або продати протягом договірного терміну і за договірною ціною лот валюти; 2) (англ option of exchange) - право вибору альтернативних варіантів валютних умов контракту, пов'язаних з формою, способами

Читати Далі
Енциклопедичний-Словник З-Економіки-І-Закон - РАХУНОК РУХУ КОРОТКОСТРОКОВИХ КАПІТАЛІВ - 2018

РАХУНОК РУХУ КОРОТКОСТРОКОВИХ КАПІТАЛІВ

- Термін , застосовуваний для того, щоб відокремити в платіжному балансі капіталовкладення, державні витрати і надходження з-за кордону від рухів короткострокового капіталу або "гарячих грошей", разом з рахунком поточних операцій він становить вихідний пл

Читати Далі
Енциклопедичний-Словник З-Економіки-І-Закон - СФЕРА ВИРОБНИЧА - 2018

СФЕРА ВИРОБНИЧА

- ( См. ВИРОБНИЧА СФЕРА). Економіка і право: словник-довідник. - М.: Вуз і школа. Л. П. Кураков, В. Л. Кураков, А. Л. Кураков. 2004.

Читати Далі
Енциклопедичний-Словник З-Економіки-І-Закон - РАХУНОК ДЕПО ДОВІРЧОГО УПРАВЛЯЮЩЕГО - 2018

РАХУНОК ДЕПО ДОВІРЧОГО УПРАВЛЯЮЩЕГО

- Рахунок депо, який відкриває в НДЦ особам, які мають ліцензію на право здійснення діяльності по довірчому управління цінними паперами. Економіка і право: словник-довідник. - М.: Вуз і школа. Л. П. Кураков, В. Л. Кураков, А. Л. Кураков. 2004.

Читати Далі
Енциклопедичний-Словник З-Економіки-І-Закон - СФЕРА ПОСЛУГ - 2018

СФЕРА ПОСЛУГ

- Сукупність галузей економіки, що надають послуги населенню. До С. У прийнято відносити культуру, освіту, охорону здоров'я, побутове обслуговування. Економіка і право: словник-довідник. - М.: Вуз і школа. Л. П. Кураков, В. Л. Кураков, А. Л. Кураков. 2004

Читати Далі
arrow