Цікаві Статті

КАРТКИ БАГАЖНІ

КАРТКИ БАГАЖНІ

Вид пошт, карток спеціального призначення. Марковані К. 6. вип. в 1958 і 1968 на замовлення багажного відділення на Курському вокзалі Москви як бланк повідомлення про прибуття багажу або контейнера з вантажем. Великий філателістичний словник. - М.: Радио и связь. Н. І. Владінец, Л. І. Іллічов, І. Я. Левітас, П.

Читати Далі

Енциклопедичний Словник- - Роз'єднатися - 2018

Роз'єднатися

Роз'єднати -нюсь, -нішься; св. 1. Перестати бути з'єднаним між собою; розділитися. Провід роз'єдналися. Ланки ланцюга роз'єдналися. Стулки раковини повільно роз'єдналися. / Перерватися (про зв'язок по телефону). В телефоні щось брязнуло і від'єдналася. / Перервати зв'язок по телефону між собою і кимось л.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Разутюжіть - 2018

Разутюжіть

Разутюжіть -жітся; св. Розм. Стати гладким під праскою. Спідниця добре разутюжіть. Шви погано разутюжіть. ◁ разутюжіваем, -ается; НСВ. Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Костюмерна - 2018

Костюмерна

Костюмерна -ої; ж. Приміщення для зберігання театральних костюмів. Підібрати костюм в костюмерній. Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Кісточка - 2018

Кісточка

Кісточки -і; мн. рід. -шек, дат. -шкам; ж. Розм. 1. Суглоб, який виступає кутом при додаванні руки в кулак або згинанні пальців. Постукати кісточками пальців по столу. 2. Невелике виріб зазвичай з кістки, пластмаси і т. П. (Гральний кубик, гудзик і т. П.). Стукати кісточками доміно. 3. Шарик на рахунках.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Кістяний - 2018

Кістяний

КОСТЯНИЙ -а, -е. 1. зроблений з кістки. до. нож. до перші гудзики. Палка з кістяним набалдашником. до. гребінь. до. фарфор (високоякісний фарфор, що відрізняється білизною, просвічуваністю, до складу його входить до п'ятдесяти відсотків золи від перепалювання кісток). 2. , що добувається з кістки (кісток) тварин.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Косяк - 2018

Косяк

КОСЯК 1. КОСЯК , -а; м. 1. Брус дверний або віконної рами, у якого зазвичай стёсани навскіс кінці. Верхній дверний к. висунутися з вікна, тримаючись за к. 2. Косий ділянку, клин землі. 2. КОСЯК , -а; м. 1. Гурт кобил з одним конем. 2. Скупчення рухається риби в період ікрометання. До. горбуші, оселедця.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Котельня - 2018

Котельня

КОТЕЛЬНАЯ -ої; ж. Приміщення, в якому встановлені парові котли. Оператор котельні. Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Казаняр - 2018

Казаняр

Казаняр -а; м. 1. Майстер з виготовлення котлів (1 зн.). 2. Спеціаліст з обслуговування і експлуатації парових котлів. Інженер-казаняр. Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Глюкагон - 2018

Глюкагон

Глюкагонгормон людини і тварин, що виробляється підшлунковою залозою. Стимулює розщеплення в печінці запасного вуглеводу - глікогену і тим самим підвищує вміст глюкози в крові. За хімічною природою - поліпептид. * * * ГЛЮКАГОНГЛЮКАГОН, гормон людини і тварин, що виробляється підшлунковою залозою. Стимулює розщеплення в печінці запасного вуглеводу - глікогену і тим самим підвищує вміст глюкози в крові.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Кошеня - 2018

Кошеня

Кошеня -нка; мн. -тята, -тят; м. Дитинча кішки. ◁ кошенятко, -чка; м. Ласк. Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Котитися - 2018

Котитися

Котитися -ітся; НСВ. (св. окоту). (Про кішку). // Народжувати дитинчат (про кішку, козі, вівці, зайчисі і т. П.). Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Котирувати - 2018

Котирувати

Котирувалися -рую, -руешь; св. і НСВ. [Від франц. coter] що. Фінанс. Встановити - встановлювати біржову ціну товарів, цінних паперів, іноземної валюти. ◁ котирувалися, -руется; жнив. Котирування (див.). Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Котируватися - 2018

Котируватися

Котирувалися -руюсь, -руешься; НСВ. 1. Фінанс. Цінуватися, оцінюватися (про товари, цінні папери, валюту). 2. Фінанс. Мати ходіння на біржі. 3. Отримувати, мати ту чи іншу оцінку в очах суспільства, який-л. групи людей, визнаватися важливим, значним, цінуватися. До. в своєму середовищі як фахівець. Отриманий в цьому вузі диплом високо котирується.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Котлетна - 2018

Котлетна

Котлетним -ої; ж. Закусочна, в якій готують і подають котлети. Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
arrow