Цікаві Статті

КАРТКИ БАГАЖНІ

КАРТКИ БАГАЖНІ

Вид пошт, карток спеціального призначення. Марковані К. 6. вип. в 1958 і 1968 на замовлення багажного відділення на Курському вокзалі Москви як бланк повідомлення про прибуття багажу або контейнера з вантажем. Великий філателістичний словник. - М.: Радио и связь. Н. І. Владінец, Л. І. Іллічов, І. Я. Левітас, П.

Читати Далі

Енциклопедичний Словник- - Котлета - 2018

Котлета

КОТЛЕТА -и; ж. [Франц. Côtelette] Страва з рубленого або меленого м'яса або риби у вигляді коржі круглої або довгастої форми. рубана к. Парова к. М'ясо для котлет. Смажити котлети. На друге була к. с картоплею. Відбивна к. (реберна кісточка з прилеглим до неї шматком м'яса, відбитим і засмажені). Котлету зробити з когось л.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Казаноподібні - 2018

Казаноподібні

Казаноподібні -а, -е; -зен, Знаю, -зно. Хто має форму котла (1 зн.). К-е поглиблення. Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Глюкогенеза - 2018

Глюкогенеза

Глюкогенезпроцесс освіти глюкози в організмі не з глікогену, а з інших речовин, наприклад з піровиноградної кислоти. * * * ГЛЮКОГЕНЕЗГЛЮКОГЕНЕЗ, процес утворення глюкози в організмі не з глікогену, а з інших речовин, напр. , З піровиноградної кислоти. Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Торбинка - 2018

Торбинка

Торбинці -і; мн. рід. -мок, дат. -мкам; ж. Дорожня сума, що носиться за плечима. Зняти торбинку з плечей. Полотняна к. Похідна к. Йти з торбинкою за плечима. Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Який-небудь - 2018

Який-небудь

ЯКИЙ-НЕБУДЬ яка-небудь, яке-небудь; їхніх місцях. дод. Устар. = Який-небудь. Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Який-небудь - 2018

Який-небудь

ЯКИЙ-НЕБУДЬ яка-небудь, яке-небудь; їхніх місцях. дод. Розм. Який-небудь з кількох. Який-небудь з вас поїде в місто? Вже якого-небудь та виберуть. Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Кавоварка - 2018

Кавоварка

КАВОВАРКА -і; мн. рід. -рок, дат. -ркам; ж. Апарат для приготування гарячого напою з мелених зерен кави. ◁ кофеварочного, -а, -е. До. автомат. Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Який - 2018

Який

ЯКИЙ -а, -е. I. їхніх місцях. дод. 1. Вказує на питання про порядок вибору предметів; який саме? який з кількох? В к. Вагон сідати? В к-ті двері виходити? (розм.) // Хто саме? хто з декількох? * Який Чацький тут? (Грибоєдов). 2. Вказує на питання про порядок предмета при рахунку; який по порядку, за рахунком?

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Глюк Крістоф Віллібальд - 2018

Глюк Крістоф Віллібальд

Глюк Крістоф Віллібальд (gluck) (1714-1787), німецький композитор. Працював в Мілані, Відні, Парижі. Оперна реформа Глюка, що здійснювалася в руслі естетики класицизму (благородна простота, героїка), відбила нові тенденції в мистецтві епохи Просвітництва. Ідея підпорядкування музики законам поезії і драми зробила великий вплив на музичний театр XIX і XX ст.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Глюкокортикоїди - 2018

Глюкокортикоїди

Глюкокортікоідисм. Кортикостероїди. * * * ГЛЮКОКОРТІКОІДИГЛЮКОКОРТІКОІДИ, см. В ст. Кортикостероїди ( см. кортикостероїдів). Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Котофей - 2018

Котофей

КОТОФЕЙ -я; м. Нар. -поет. Кот. Котофей Іванович (персонаж російської народної казки). Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Який-то - 2018

Який-то

ЯКИЙ-ТО яка-то, яке-то; їхніх місцях. дод. Розм. Якоїсь, невідомо який з кількох. Який-то з вас Павло? Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Кофейница - 2018

Кофейница

Кофейница -и; ж. 1. Ручний млин для розмелювання кавових зерен. 2. Коробка або банку для зберігання кави. 3. Разг. Про любительку кавового напою. Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Кавовий - 2018

Кавовий

КАВОВИЙ -а, -е. 1. до Кава. До перші плантації. До перші боби. К-е дерево. К-ая гуща. // Приготований з кавою. До. торт. До. крем. К-е морозиво. // Призначений для кави, для пиття кави. До. сервіз. До. столик. До перші чашечки. 2. Темно-коричневий, кольору кави. Костюм кавового кольору. Вода в озері кавового відтінку.

Читати Далі
arrow