Цікаві Статті

КАРТКИ БАГАЖНІ

КАРТКИ БАГАЖНІ

Вид пошт, карток спеціального призначення. Марковані К. 6. вип. в 1958 і 1968 на замовлення багажного відділення на Курському вокзалі Москви як бланк повідомлення про прибуття багажу або контейнера з вантажем. Великий філателістичний словник. - М.: Радио и связь. Н. І. Владінец, Л. І. Іллічов, І. Я. Левітас, П.

Читати Далі

Енциклопедичний Словник- - Кофей - 2018

Кофей

Каву , кофій , -я (-ю); м. Устар. = Кава (4 зн.). Напитися кофею. Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Кавник - 2018

Кавник

Кавник -а; м. Посудина для варіння або подачі кави. Налити каву з кавника. Подати кави в кавнику. Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Кофеман - 2018

Кофеман

КОФЕМАН -а; м. Разг. Пристрасний любитель кави. ◁ кофеманкам, -і; мн. рід. -нок, дат. -нкам; ж. Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Кавомолка - 2018

Кавомолка

Кавомолці -і; мн. рід. -лок, дат. -лкам; ж. Апарат для розмелювання кавових зерен. Електрична к. Ручна к. Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Кав'ярня - 2018

Кав'ярня

КАВ'ЯРНЯ -і; мн. рід. -феен, дат. -фейням; ж. Невелике кафе, де готують і подають каву. Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Ясберень - 2018

Ясберень

Ясберень (jászberény), місто в центральній частині Угорщини. 29 тис. Жителів (1991). Машинобудування, меблева, швейна, взуттєва, харчова промисловість. * * * ЯСБЕРЕНЬЯСБЕРЕНЬ (Jaszbereny), місто в центральній частині Угорщини. Населення 28, 1 тис осіб (2004). Машинобудування, меблева, швейна, взуттєва, харчова промисловість.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Кофр - 2018

Кофр

Кофр -а; м. [фр. coffre з грец. kophinos - корзина] 1. Устар. Дорожній скриня, велику валізу. 2. Велика жорстка сумка з кількома відділеннями. // Футляр, жорсткий чохол для струнного або смичкового музичного інструменту. Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Кочанний - 2018

Кочанний

Качан -а, -е. Зростаючий качаном. До. салат. К-ая капуста. Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Кофточка - 2018

Кофточка

КОФТОЧКА -і; мн. рід. -чек, дат. -чкам; ж. 1. Символіку. до Кофта. Дитяча к. 2. Топ з легкої тканини. Шовкова, ситцеве к. Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Качан - 2018

Качан

Качан -а і -чна; мн. качани і виделку; м. 1. Головка капусти з щільно прилеглих один до іншого листя; вилок. Квасити капусту качанами. Порубати к. Капусти. Купити невеликий к. Для щей. Голова як к. (велика, з розпатланим волоссям). До. замість голови у кого-л. (про дурному людині). 2. Нар. -разг. Качан кукурудзи.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Глюконеогенез - 2018

Глюконеогенез

Глюконеогенезпроцесс освіти глюкози в тваринному організмі (переважно в печінці) з білків, жирів і інших речовин (не з вуглеводів), наприклад з гліцерину. * * * ГЛЮКОНЕОГЕНЕЗГЛЮКОНЕОГЕНЕЗ, процес утворення глюкози в тваринному організмі (переважно в печінці) з білків, жирів і інших речовин, відмінних від вуглеводів, напр.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Кофта - 2018

Кофта

КОФТА -и; ж. Коротка (зазвичай до пояса або до стегон) жіноча або дитяча одяг, що носиться зі спідницею або брюками. Трикотажна к. В'язана к. Тепла к. Підчепити кофту дитині під пальто. Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Кочівля - 2018

Кочівля

Кочівлі -і; ж. 1. до Кочувати. Здійснювати регулярні кочівлі з одного пасовища на інше. 2. = Кочовище (2 зн.). Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Кочувати - 2018

Кочувати

Кочували -чую, -чуешь; НСВ. 1. Переходити, переїжджати з місця на місце зі своїм житлом і майном, вести кочовий спосіб життя. Кочують племена. * Цигани шумною натовпом За Басараб кочують (Пушкін). 2. Пересуватися стадами або зграями з місця на місце. Кочують птиці. До. в пошуках корму. 3. Разг. Переїжджати з одного місця в інше, часто міняти місце проживання.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Кочівники - 2018

Кочівники

Кочівників -ів; мн. Народ, плем'я, ведуть кочовий спосіб життя. Степові к. ◁ Кочівник, -а; м. Кочевніца, -и; ж. Кочівницький, -а, -е. Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Кочовий - 2018

Кочовий

Кочових -а, -е. 1. Чи не схильний до осілості, мандрівний з місця на місце. До перші племена ... 2. Пов'язаний з способом життя кочових народів. К-ая кибитка. К-ая юрта. 3. Пов'язаний з частою зміною місця проживання. К-ая життя. До. побут. Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Комизитися - 2018

Комизитися

Комизитися -жусь, -жішься; НСВ. Розм. Пручатися, ламатися. Досить к.! Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
Енциклопедичний Словник- - Кочовище - 2018

Кочовище

Кочових -я; мн. рід. -вий, дат. -вьям; пор. 1. до Кочувати (1 зн.). До. в пошуках корму. 2. Стоянка, становище кочівників; місцевість, по якій кочують. Переїжджати з одного кочовища на інше. Піти на далеке к. Степове к. Енциклопедичний словник. 2009.

Читати Далі
arrow